Állásajánlat
Budapesti szolgáltató partnerünk részére keresünk
PYTHON FEJLESZTŐ
munkatársat.
Főbb feladatok:
  • részt venni a közös tervezésben, fejlesztésben és hibajavításban elsősorban webfejlesztés vonalon Python nyelven;
  • együttműködés és gondolkodás AGILIS csapattal;
  • tiszta kód írása;
  • kialakítani és fejleszteni a termékek tesztelési módszereit;
  • felhasználók igényeinek maximális figyelembevétele;
  • saját és csapattagok fejlesztése
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség (legalább folyamatban)
  • legalább 1-2 éves fejlesztési tapasztalat webfejlesztésben, Python nyelven
  • PHP vagy Python framework (Symfony2, Django stb.) tapasztalat
  • verziókezelő rendszer használata (git, cvs, svn stb.)
  • alkalmazásfejlesztési tapasztalat Linux környezetben
  • angol nyelvtudás
Előny:
  • agilis módszertanok (Scrum/KanBan) ismerete
  • TDD alkalmazása
  • tapasztalat webes technológiák, keretrendszerek használatában (pl.: AngularJS, jQuery)
  • sitebuildelési tapasztalat
  • tapasztalat C, JavaScript, PHP nyelveken
  • fejlesztőeszközökkel tapasztalat (debugging, profiling, finding memory leak stb.)
Amit kínálunk:
  • komoly termékek fejlesztésének lehetősége, amik biztonságosabb hellyé teszik a Világot
  • szabadság, eszközök, társak az alkotáshoz
  • kreatív, lelkes csapat
  • kényelmes munkakörnyezet
  • stabil, erős tulajdonosi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Szektor:
  • informatika
Fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét "Python fejlesztő" tárgy megjelöléssel az info@laurius.hu címre várjuk.
Amennyiben Ön a pozícióra beadja jelentkezését, azzal hozzájárul, hogy a laurius.hu Kft. az adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint kezelje a jelentkezés során megadott személyes adatait.