Állásajánlat
Budapesti szolgáltató partnerünk részére keresünk
JAVA FEJLESZTŐ
munkatársat.
Főbb feladatok:
  • fejlesztési projektek megvalósítása JAVA nyelven
  • az elkészült fejlesztések dokumentálása, tesztelése
  • rendszerbevezetések előkészítése, tervezésében részvétel
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • JAVA programozási nyelv magas szintű ismerete
  • JAVA szoftverfejlesztésében szerzett 2-3 év tapasztalat
  • magas szintű általános informatikai ismeretek
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • pontosság, precizitás, proaktív gondolkodásmód
  • terhelhető, pozitív, eredményorientált személyiség
  • kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség
Előny:
  • architektúrális, hálózati és hardver ismeretek, virtualizációs technológiák ismerete
  • rendszerszervezési tapasztalat
  • webfejlesztésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai kihívás
  • felelősségteljes feladatkör
  • meghatározó hazai projektekben való részvétel
  • kiemelkedő tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Szektor:
  • informatika
Fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét "JAVA fejlesztő" tárgy megjelöléssel az info@laurius.hu címre várjuk.
Amennyiben Ön a pozícióra beadja jelentkezését, azzal hozzájárul, hogy a laurius.hu Kft. az adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint kezelje a jelentkezés során megadott személyes adatait.